Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile, standartlara uygun çalışmalar yapmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok iline hizmet sağladık.

  • BAKIM ONARIM İŞLERİ

Eski asansörler ve doğru projelendirilmemiş montajında eksikler olan asansörlerde sorun yaşanmaması için yapılması gerekmektedir.

  • PERİYODİK BAKIM

Asansörler sürekli ve yoğun bir şekilde kullanıldığı için, düzenli olarak periyodik bakımlar yapılarak sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanabilirsiniz.

  • REVİZYON

Asansörler uzun süre kullanımdan sonra teknik ömürlerini tamamlamaktadır. Revizyon çalışması yaparak oluşabilecek teknik sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • ASANSÖR DİZAYNI

Asansörünüzün görünümünü yenilemek asansör kullanımı haricinde bulunduğu ortamı daha güzel görünmesini sağlar.

Moment asansör olarak, isteğinize ve bulunduğu alan uygun özel tasarımı yaparak, gerekli değişiklikleri sağlamaktadır.

  • PROJELENDİRME

Projelendirmesi istenen asansörler mühendislerimiz ve ekibimiz tarafından sahada incelenir. Yapılan inceleme sonrasında gerekli çizimler hazırlanır.

Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve mühendislerimiz tarafından belirlenecek olan model ve özellikler onaylandıktan sonra, fiyatlandırılarak size sunulur. Anlaşma sonuçlandıktan sonra mühendislerimiz çizimleri devrederler ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.