MOMENT ASANSÖR MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

MOMENT ASANSÖR MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

MOMENT ASANSÖR MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

MOMENT ASANSÖR MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

MOMENT ASANSÖR MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Moment asansör ve yürüyen merdiven sistemleri 25 yıllık montaj tecrübesini sektöründe saygın marka olmak bunu yaparken önce güvenlik sonra konfor ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Moment asansör, günümüz teknolojisine uygun; yük ve sedye asansörlerini paket halinde elektrikli / hidrolikli olarak uygulama yapmaktadır Taahhüt edilen tüm işleri zamanında yapmayı görev bilerek, CE ve TSE kalite güvencesi altında hizmetini sürdürmektedir. Her geçen gün kalitesini artırarak müşterinin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde, istenilen kalitede, istenilen miktarda, istenilen zamanda ve uygun fiyatla projeler sunmaktadır.

Firmamız eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı çerçeve doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve emniyetli ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün lokomotif firmaları arasında yer alacaktır.

Tüm personelimizin katılımı ile kalite yönetim sisteminin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi için; personelimize sonsuz güven duymaktayız. Üretmenin, üretirken geliştirmenin hep birlikte tadını çıkartalım.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite ürünleri müşterilerine minimum maliyette sunmayı hedefleyen yönetimimiz;

Kalitenin süreçler içerisinde sağlanacağının,
Eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek yapılacak işin ilk defada doğru yapılmasının sağlanacağının,
Kuruluş performansının ölçülerek sürekli iyileştirilmesinin müşteri memnuniyetini arttıracağının bilincindedir. Özet olarak kalite hedefimiz minimum maliyet ile maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

MİSYONUMUZ

Toplam Kalite Sistemi ve uygulamalarında 95/16/AT asansör direktifi ve TS-EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi gereklerine göre montaj, ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında tetkik edilmiş ve belgelendirilmiş olan firmamız, tesis edeceği tüm asansörlere asansör yönetmeliği gereği CE (Conformité Européene) iliştirme yetkisine sahip olmuştur.

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı, asansörlerimizde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzeme ve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, MOMENT asansörlerinin her birine satıştan teknik servise kadar her aşamada proje-montaj-teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.

Firmamız için, “kalite” sadece ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre iyileştirilen, geliştirilen ve yenilenen bir hedefidir, ve tüm firma çalışanlarının paylaştığı bir sorumluluktur…. Kalite ve Güven firmamızın geleceğinin teminatıdır…

Firma olarak en temel prensibimiz; işimize bağlılık, konumuzda profesyonellik, toplam kalite yönetimi, kurumsal organizasyon yapısı, ve nihai müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin temin ve tesis edilmesidir…

Uygarlık teknoloji sayesinde daha da ilerledikçe, firmamızın sizleri daha da yükseklere güvenle taşıyacağımıza inancımız tamdır.

VİSYONUMUZ

MOMENT Asansör, günümüz ve geleceğin modern toplumunun görmeyi umduğu ortak özellikleridn tümünü kendi bünyesinde toplamaktadır. MOMENT marka Asansörlerin her biri; emniyet, güvenilirlik,performans, konfor, estetik ve ekonomik gereksinimlere dayanan tasarım ve imalatlardan oluşur.

Gelişen teknolojiye takip eden kaynaklarını etkin kullanabilen ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürünler sunan firmamız, toplumun değişen gereksinimlerini karşılama politikasının bir sonu olarak, toplumun ilerlemesine ve mutluluğuna ve dünya insanlarının refahına pozitif katkılarda bulunmayı her zaman ilke edinir. Toplumun geleceğini ve yaşamın kalitesini yükseltmek ve bunun yanında paha biçilemez çevre varlığımızı korumak için katkıda bulunmak ta buna dahildir.